}
Hlavní strana   |   Vlastnosti Kamenů   |  Fotogalerie   |   Obchodní podmínky   |   Kontakt  

Košík: 732223 položek
38842841,- Kč
 
 
Karneol
Karneol

Sluneční znamení: Beran, Býk, Blíženci, Rak, Panna, Štír,
Rezonuje s 2. čakrou.
Čistí se proudem vlažné vody nebo přes noc v misce s vodou. Nabíjíme co nejdéle a nejčastěji na přímém slunci.

Historie: Kámen krve. Je o něm zmínka v Bibli při popisu stvoření světa. Ve středověku se používal jako ochrana před infekcemi, k zahnání horečky a k léčbě trudomyslnosti. Dříve lidé věřili, že uklidňuje rozbouřenou krev, zlepšuje náladua také dodává odvahu v bitvě. Spolu s tyrkysem je v Tibetu dodnes považován za dvojici národních tibetských kamenů.

Pomáhá nám zvládnout naši pozemskou lekci a plnit úkoly s odvahou a radostí. Činí nositele klidným, tiší rozbouřenou krev. Podporuje tvořivost, motivuje, utišuje negativní emoce, dodává trpělivost a sebedůvěru. Spojuje nás se zemí a jejími silami, pomáhá nám žít tady a teď a dodává nám stabilitu a stálost. Dodává zmužilost, lásku, sympatie. Potlačuje sexuální konflikty.

Léčení: onemocnění krve a krevního oběhu včetně křečových žil. Zastavuje krvácení. Optimalizuje funkci trávicího traktu. Posiluje potenci a plodnost. Snižuje horečku a hladinu cukru v krvi. Pomáhá při neurózách a depresích. Má mimořádnou schopnost odstraňovat bloky a neutralizovat bolestispojené s neuralgiemi, záněty a bolestmi svalů.Zboží obsahující tento kámen

celkem vypsáno 5 záznamů