}
Hlavní strana   |   Vlastnosti Kamenů   |  Fotogalerie   |   Obchodní podmínky   |   Kontakt  

Košík: 728428 položek
38665113,- Kč
 
 
Křišťál
Křišťál

Sluneční znamení: Blíženci, Lev, Kozoroh, Vodnář
Rezonuje se 7. čakrou.
Čistí se proudem vlažné vody nebo přes noc v misce s vodou. Nabíjíme na přímém slunci.

Historie: Znám již od pravěku, kde se používal na výrobu hrotů oštěpů, šípů i amuletů. Ve starověku byl považován za zvláštní druh ledu, který netaje. Oblázek křišťálu na jazyku byl považován za prostředek proti žízni a jako lék na snížení teploty. Podle Aristotela ten, kdo pije z křišťálového poháru, nebude trpět bolestmi zubů a vodnatelností. Drcený křšťál byl ve středověku používán jeko lék proti úplavici, průjmu, kolikám a dně. Tibeťané dodnes křišťál přikládají na otevřené rány.

Kámen kamenů. Křišťálové koule jsou pokládány za dokonalý prostředek věštby. Nejvhodnější nerost pro zhotovení kyvadla. Projasňuje mysl, dodává energii. Vhodný pro meditaci. Provází a ochraňuje naši duši na cestách do jiných dimenzí. Tvoří most pro spojení s vesmírnou energií. Zbavuje okolí negativní energie. Na nočním stolku přivolává hezké sny a zaručuje osvěžující spánek. Pročišťuje auru a podporuje jasnozřivost. Zavěšený do okna prosvětlí i tmavou místnost a napomáhá rozproudit energii i tam, kde se zastavila. Podporuje rozvoj celistvosti a vnitřní síly. Pomáhá vynést správná rozhodnutí. Spojuje nás s plností a zdrojem původní energie. Odstraňuje energetické blokády a nečistoty aury. Učí nás vidětvěci takové, jako skutečně jsou. Jeho schopnost absorbovat negativní vibrace je velmi silná, proto je důležité jej čas od času čistit.

Léčení: kůže, vlasy, nehty, oči. Napomáhá při onemocnění mízních uzlin a štítné žlázy. Snižuje horečku. Pomáhá při nemocech trávicího traktu, bolestech hlavy. V podstatě je schopen působit všude na těle při jakémkoliv onemocnění - v tom případě jej pokládáme na postižené místo.Zboží obsahující tento kámen

celkem vypsáno 6 záznamů