}
Hlavní strana   |   Vlastnosti Kamenů   |  Fotogalerie   |   Obchodní podmínky   |   Kontakt  

Košík: 732224 položek
38842890,- Kč
 
 
Růženín
Růženín

Sluneční znamení: Býk, Váhy
Rezonuje s 3. a 4. čakrou.
Čistí se vlažnou vodou, nebo jej přes noc ponecháme v misce s vodou. Nabíjí se na nepřímém slunci - na přímém slunci hrozí, že ztratí svou barvu.

Historie: Už od starověku platí za kámen lásky. Vždy byl symbolem tolerance, něžnosti a lásky.

Zvyšuje vnímavost k umění, posiluje tvořivost a fantazii. Učí nás trpělivosti a toleranci k názorům druhých. Vhodný pro meditaci - otevírá srdeční čakru. Pomáhá vnímat vše krásné okolo nás. Léčí rány na srdci. Uvolňuje zatvrdliny, které blokují tok lásky a radosti ze života v našem nitru. Učí nás odpustit sobě i ostatním. Probouzí v nás radost ze života. Nejdůležitější kámen pro osamělé lidi, při smutku ze ztráty milovaného člověka nebo zvířete nebo když se cítíme sami, nemilováni, opuštěni a ztraceni. Odbourává strach, zlost a pocity viny. Hodí se pro miminka a malé děti, protože svými jemnými vibracemi chrání jejich bytost a dětská duše se tak může otevřít a rozvíjet.

Léčení: srdce, onemocnění krve a onemocnění vyplývající z potlačených emocí. Odstraňuje strach, úzkost a nespavost. Léčí neplodnost, zejména mužskou, a choroby pohlavních orgánů. Pomáhá při nespavost a navozuje klidný spánek. Společně se zlatem se používá při roztroušené skleróze. Typický kámen rekonvalescentů.Zboží obsahující tento kámen

celkem vypsáno 9 záznamů