}
Hlavní strana   |   Vlastnosti Kamenů   |  Fotogalerie   |   Obchodní podmínky   |   Kontakt  

Košík: 731478 položek
38809915,- Kč
 
 
Měsíční kámen - adulár
Měsíční kámen - adulár

Sluneční znamení: Rak, Štír, Střelec, Kozoroh, Ryby
Rezonuje s 2. čakrou. 
Astrologicky souvisí s Měsícem.
Čistí se pod proudem vody nebo v misce přes noc. Nabíjíme na svitu Měsíce, nejlépe přibývajícího nebo za úplňku.

Historie: Ve starověku pomáhal námořníkům a cestovatelům zahnat starosti z očekávaných cest a nejistého osudu. Byl považován za symbol Měsíce, křesťanství jej přetransformovalo na symbol Panny Marie. Při ubývajícím Měsíci lze s jeho pomocí nahlížet do budoucnosti, při přibývajícím přičaruje lásku. Při úplňku získává silný lesk.

Symbol mírnosti, vnímavosti, intuice, lásky, usmíření, pochopení a soucítění. Je považován za ženský kámen. Vhodný pro meditaci. Mladým ženám pomáhá překonat ostych a vede je po jejich cestě k ženství. Ochranný kámen, který dodává pocit bezpečí. Pomáhá vnímat své sny, které mají za cíl nás poučit. Díky aduláru se snadněji vyrovnáme s nešťastnými láskami. Snižuje přílišné sebevědomí.

Léčení: při problémech s početím pomáhá odstranit psychické blokády. Pomáhá v těhotenství od nevolností a bolestí. Nošený mezi prsy podporuje u kojících žen tvorbu mléka. Usnadňuje bolestivou a nepravidelnou menstruaci. Pomáhá zejména po psychické stránce zvládat menopauzu. Odstraňuje potíže hlasivek a štítné žlázy. Podporuje funkci slinivky břišní, pohlavních orgánů a lymfatického systému. Vhodný při epilepsii, tuberkulóze, ledvinových a žlučníkových kolikách.Zboží obsahující tento kámen

celkem vypsáno 1 záznamů