}
Hlavní strana   |   Vlastnosti Kamenů   |  Fotogalerie   |   Obchodní podmínky   |   Kontakt  

Košík: 728318 položek
38659113,- Kč
 
 
Jadeit
Jadeit

Sluneční znamení: Rak

Rezonuje se 4. čakrou.

Pojí se s planetou Merkurem.

Čistí se proudem vlažné vody a nabíjí na přímém slunci.

 

Odedávna byl jeden z nejuctívanějších kamenů Dálného Východu, kde platil za nositele klidu a míru a byl ceněn více než zlato. Číňané nosili figurky ptáků z jadeitul, aby je chránily a prodlužovaly život. Znali ho také starověcí Egypťané, Arabové i Mayové. Symbolizoval dlouhý živost, štěstí, lásku, vnitřní harmonii a ochranu proti zlu.

 

Odstraňuje rozkolísanost, melancholii a pomáhá udržet chladnou hlavu. Přináší radost. Rozdrcen a rozmíchán v bílém víně napomáhá krevnímu oběhu a věrnému manželství. Napomáhá schopnosti empatie. Usnadňuje rozpomenutí se na minulé životy. Kámen dobrého materiálního zabezpečení. Prodlužuje život a zabraňuje rozkladu těla po smrti.

 

 Léčení: pozitivně ovlivňuje vylučovací systém. Snižuje teplotu a zmírňuje průběh chřipkových onemocnění. Podporuje léčbu infekčních nemocí a žloutenky. Zlepšuje látkovou výměnu a imunitní systém. Ženám pomáhá odstranit psychické bloky bránící otěhotnění a pomáhá od porodních bolestí. Napomáhá proti nočním můrám a nespavosti. Tiší bolesti hlavy.Zboží obsahující tento kámen

celkem vypsáno 7 záznamů


jadeit - donut
jadeit - donut
49,- Kč