}
Hlavní strana   |   Vlastnosti Kamenů   |  Fotogalerie   |   Obchodní podmínky   |   Kontakt  

Košík: 728312 položek
38658885,- Kč
 
 
Citrín
Citrín

Sluneční znamení: Býk, Blíženci, Lev, Panna, Váhy
Rezonuje se 3. čakrou.
Čistí se proudem vlažné vody. Nabíjíme krátce na přímém slunci.

Římští legionáři nosili citrín jako ochranu před zlem. Od středověku platí za kámen slunce, který činil svého majitele oblíbeným. Pomáhal na cestách. Ochraňoval před hadím jedem.

Dnes je citrín symbolem tepla, pohody, jistoty a důvěry. Navozuje pocit mírnosti a laskavosti. Podporuje tvořivost a schopnost komunikace, eliminuje snahy po sebepoškozování. Odstraňuje citové blokády a nespokojenost. Pomáhá zpracovat nepříjemné zážitky. Zmírňuje strach. V počátečních stadiích problémů pomáhá najít řešení. Otevírá různé životní cesty. V peněžence pomáhá nahromadit a uchovat peníze.

Léčení: zmírňuje srdeční bolesti, léčí nemoci horních cest dýchacích a bronchitidu. Zlepšuje imunitní systém a metabolismus. Pomáhá při léčbě diabetu, žaludečních potížích a zažívacích problémech. Čistí krev a střeva od toxinů. Čistí pleť a zlepšuje spánek. Pomáhá při depresi. Působí proti bolestem hlavy a zad. Pomáhá při redukční dietě. Starším lidem dodává energii. Vyrovnává hormonální nerovnováhu - je vhodný při nepříjemných symptomech menopauzy.Zboží obsahující tento kámen

celkem vypsáno 0 záznamů